ימי כיף וגיבוש בדרום

ימי כיף וגיבוש מומלצים בדרום

 טיול קסום ומיוחד אל הנגב, בו נשלב הליכה רגלית, חאפלה בדואית לעת שקיעה ונצפה בכוכבים היפים שמקיפים אותנו בלילה.

חווית האקסטרים המדברית המושלמת

אתם מוזמנים לכבות את הנייד ולהתמכר לשקט, לשלווה, לנוף המשגע, לקחת נשימה עמוקה ולהירגע... ברוכים הבאים למדבר !!

בחוות בודדים נקבל הצצה לדרך לחיים לא שגרתית, נשמע סיפורים מרתקים ונטעם יינות נפלאים. על דיונות ענק נגלוש בעזרת בורדים מדליקים (מי אמר שבכדי לגלוש חייבים להצפין לחרמון?) ובסדנה ייחודית נלמד על צמחי מרפא. לקראת השקיעה המרהיבה של המדבר, נסב לחאפלה מדברית בחאן הכי שווה בארץ.

מתחילים עם פריסת בוקר בטבע, ממשיכים עם משחקים ל"מבוגרים" בלבד, ממשיכים לבירה בוטיק מיוחדת ומקנחים בארוחה מעולה. יום שכולו הנאות דרומיות.

יום כיף מיוחד בפיסת ארץ יפהפייה ומלאה בכל טוב, המשלב אנשים מרתקים, טעמים מופלאים וצלילים קסומים במערה...

קפה ומאפה של בוקר ביער ,בירה בוטיק והמווון מים וכיף בבריכה עם נוף משגע... יום שכולו חוויה בשפלה

לנקות את הראש ולהביט במרחבים העצומים... פעילות בחווה אקולוגית ייחודית, טיול ג'יפים אתגרי בשילוב מעיין מרהיב וחאפלה מדברית.

קצת יותר משעה מהמרכז, הפקקים, הלחות והבלאגן ואתם במדבר הקסום והמשגע...אתם מוזמנים לחוויה לילית מדברית שבטוח טרם עשיתם !

גלישת חולות במדבר

אנו מזמינים אתכם לגלות יום פעילות שונה וחווייתי בין הנופים האינסופיים של המדבר - נגלוש על דיונות מרהיבות (פעילות חדשה ומלהיבה!), נמשיך לחווה אקולוגית ייחודית, בה נערוך סדנת שמנים, צמחי מרפא ותבלין ולסיום מושלם, נקנח בחאפלה בדואית מפנקת.

פעילות לילית חווייתית לחנוכה בעולם התחתון.....של מערות חבל לכיש, מצויידים בעששיות של פעם והמון רגעי קסם.

כשמדבר ומים נפגשים, מקומות קסומים נוצרים. מסע חוויתי המשלב נסיעה ברכב ספארי מדברי,  שכשוך רגליים בנביעות מים טבעיים וארוחת בשרים כיד המלך...

בלב דיונות החול מסתתרת לה פנינת נוף מיוחדת וקסומה של מאגר מי תהום זכים ומקווה מים המשמש מקום חיים לציפורי מים לדגי אמנון ושפמנונים לרוב. יום מלא משחקים ופעילויות מהנות במים ובדיונות האינסופיות ...

"... למדבר, ארץ לא מים הו את אדמתי שבנו אליך..." אתם מזומנים להירגע... יום שכולו הנאה לגוף ולנפש, המתחיל בבילוי באתר מרחצאות מפנק, ממשיך בבילוי בחווה מדברית עם ארוחה משובחת ומסתיים במסע בין כוכבים...

אם אתם מזהים איזה קסם חמקמק באוויר, אווירה ייחודית ש"תופסת" אתכם ומתחברת היישר לרגש, היו בטוחים כי הגעתם לארץ המדבר! נגלה את יופיו של המדבר בפעילויות מאתגרות ומאוד מאוד מהנות ונסיים בארוחה אותנטית מעולה.

אם אתה צעיר בנשמה או שנמאס לך מהשגרה, אם לא ראית ליל ירח במדבר- ותר על כמה שעות שינה אנו נדאג לשאר...ליל פעילות מדברית המתחיל בטיול גמלים בנוף מדברי קסום, ממשיך במפגש אותנטי , חאפלה בדואית ומסתיים בטיול ליל ירח מיוחד במינו !

קבלו הצעת מחיר לפעילות


שם פרטי*
שם משפחה*
שם הארגון*
טלפון / נייד*
אי-מייל*
איזור מועדף בארץ*
כמות משתתפים (הערכה)*
תקציב למשתתף
משהו נוסף שחשוב שנדע?
מקור של לקוחות פוטנציאלים
לקוחות פוטנציאלים סטטוס