ימי כיף וגיבוש בדרום

אם אתם מזהים איזה קסם חמקמק באוויר, אווירה ייחודית ש"תופסת" אתכם ומתחברת היישר לרגש, היו בטוחים כי הגעתם לארץ המדבר! נגלה את יופיו של המדבר בפעילויות מאתגרות ומאוד מאוד מהנות ונסיים בארוחה אותנטית מעולה.

 בתוכנית:

10:30  מפגש עם המשתתפים במכתש רמון.

בהתכנסות, נציע קבלת פנים עם: מאפי בוקר, שתייה קלה וחמה.

11:00  לאחר קבלת הפנים, ייהנו המשתתפים מגלישת צוקים על שפת מכתש רמון

פעילות סנפלינג, שכולה חוויה חד פעמית ומלאת אדרנלין, בצוקיו המופלאים של מכתש רמון. הפעילות מתקיימת בליווי מדריכים מוסמכים ומנוסים ובעמדות גלישה בגובה 15 מ'.


13:00  וממשיכים ל
טיול ג'יפים במזרח מכתש רמון

מסלול לדוגמה: אחרי תצפית קצרה מראש מעלה עצמאות נרד אל תוך מכתש רמון ונפנה לדרך עפר שתכניס אותנו לערוצו של נחל רמון האכזב. נעצור ליד הקיר הצבעוני להפליא ונסביר על מקורם של הצבעים המסודרים שכבות שכבות, על איך סדר השכבות השתבש וגם על היווצרות מכתש רמון. נמשיך לאורך הערוץ של נחל רמון ונגיע לעץ שיטה בודד ועתיק ימים. בצל הרחב ידיים נספר את סיפורו של השיטה וגם על הקשר המיוחד בין עצי השיטה והגמל שפעם היה חיית בר כאן.

נמשיך את הסיור בנסיעה לאורך קטע של שביל ישראל שיוביל אותנו דרך נוף מדהים לכיוון שן רמון, נחצה את ערוצו הצר והעמוק של נחל רעף גם את גבעת רעף, העשוי שכבות שכבות גבס טבעי, בדרכנו למה שמכונה "ציר החשמל" דרכו הג'יפ יטפס בעליה ארוכה ולא קלה לראשו של הר גוונים המקנה תצפית מרהיבה על כל היקפו של מכתש רמון. 

משך זמן הפעילות- כשעתיים.

15:00  בסיום הפעילויות, ניסע לחאן אירוח בסגנון בדואי, הממוקם בלב הנגב.

15:30  בהגעה, נסב לארוחה בדואית אותנטית-הארוחה מוגשת בישיבה אותנטית נמוכה על מזרונים, ללא שולחנות, מגשי האוכל מונחים על מעמדים.

17:00  סיום משוער של הפעילות. 

קבלו הצעת מחיר לפעילות


שם פרטי*
שם משפחה*
שם הארגון*
טלפון / נייד*
אי-מייל*
איזור מועדף בארץ*
כמות משתתפים (הערכה)*
תקציב למשתתף
משהו נוסף שחשוב שנדע?
מקור של לקוחות פוטנציאלים
לקוחות פוטנציאלים סטטוס