ימי כיף וגיבוש במרכז והסביבה

מה שקורה מחוץ למשרד, נשאר מחוץ למשרד... אירוע ערב מגבש ובלתי נשכח בבית אירועים מפנק, עם המון אוכל ואלכוהול משובח, הפעלה חברתית סוחפת ומסיבת ריקודים אל תוך הלילה... 

בתוכנית:

19:00 מפגש עם המשתתפים בבית אירועים  יוקרתי הממוקם בלב תל-אביב, שהוקם על מנת לספק מענה לאירועים קטנים ברמה גבוהה. המקום מעוצב בסגנון כפרי אירופאי המשלב לבנים אותנטיות של המבנה בשילוב עץ טבעי במראה עתיק. הגינה הירוקה והשקטה שנופה צופה על המגדלים האורבאנים משלבת אוירה של OLD AND NEW.

המשתתפים יוזמנו להתכבד ממזנוני האוכל בסגנון "צלחת מזלג", תוך כדי מינגלינג חברתי נעים. בהתכנסות נציע מגוון חטיפים "מסתובבים" ולארוחה- עמדות מזנונים מגוונות, כגון: מזנון מקסיקני, מזנון ישראלי, מזנון אמריקאי וקינוחים מפתים. ולהרגשה מרוממת-מגוון יינות, מרטיני, שנאפס, פידג' ומשקאות אנרגיה.

20:30 בהמשך הערב, ייהנו המשתתפים מ... "חגיגה בחברה": ערב מהנה ,מרתק, משעשע, סוחף ובעיקר מחבר בין העובדים, נותן להם להעמיק את ההיכרות ביניהם. במהלך האירוע, נעזר באביזרים רבים לרבות מערכת הקרנה , לחצנים אלקטרוניים, תפאורה אינטראקטיבית, לוחות ענק, הגברה ותאורת במה. בתחילת האירוע, יסבירו המנחים את נושא התכנית ומהלכה.

מספר דוגמאות למשימות:

  • המעגל הקבוצתי – "משימת שרלוק הולמס"- בפני המשתתפים מוקרנות תמונות מרמזות , על הקהל לגלות מהם לדוגמא תמונה של עמדת עבודה מיוחדת במשרד וכו'.
  • המעגל החברתי - "האמת , כל האמת ורק האמת" – הקבוצות מקבלות לחצנים אלקטרוניים וצריכים לענות על אמרות הקשורות לחברה על ידי לחיצה על הזמזם האלקטרוני.
  • המעגל הלאומי- קליפ "בכל זאת הגענו למרות הכל!" קליפ קצבי ומלהיב ובו אירועים מיוחדים מהעבר שלנו כמדינה משולב עם להיטים מהתקופה!
  • המעגל העולמי – "מסע עולמי" – הקבוצות יוצאות למסע בעולם על לוחות ענק מרהיבים.
  • המעגל המסכם- "רבותי ההיסטוריה חוזרת" – משימה מוסיקלית מסכמת של להיטי המוסיקה מאז ועד היום מההורה ועד הדאנס והסלסה של ימינו- המשימה המסיימת והסוחפת של האירוע, כי אצלנו – כולם רוקדים!!!

 

22:00  סיום הפעילות, תהווה את יריית הפתיחה למסיבת ריקודים עם מיטב הלהיטים, אותה יוביל DJ מקצועי.


עלות למשתתף: 303 ₪ + מע"מ, לפי מינימום 80 משתתפים משלמים.

המחיר כולל:
שכירות בית האירועים, כולל: מזון ומשקאות, תאורה והגברה, DJ, אבטחה, אקו"ם, מנהל אירוע, אנשי ניקיון, מלצרים וברמנים.
פעילות חגיגה בחברה, כולל מפעילים וציוד.
ליווי והפקה.

• ההצעה מותאמת לכמות של מינימום 80 משתתפים.

קבלו הצעת מחיר לפעילות


שם פרטי*
שם משפחה*
שם הארגון*
טלפון / נייד*
אי-מייל*
איזור מועדף בארץ*
כמות משתתפים (הערכה)*
תקציב למשתתף
משהו נוסף שחשוב שנדע?
מקור של לקוחות פוטנציאלים
לקוחות פוטנציאלים סטטוס