ימי כיף וגיבוש במרכז והסביבה
מתגלגלים בשבילי השפלה
במרחק נסיעה קצרה מתל אביב מסתתר חבל ארץ מקסים ומיוחד מלא כל טוב. נתחיל בביקור וטעימות במשק גבינות עזים , נמשיך במסלול אופניים שיוביל אתכם למעיין נסתר.. בתום הפעילות נתרענן בבריכה עם שלל הפעלות ומשחקים.. ולסיום- ארוחת "על האש" טעימה מסביב לבריכה.

בתוכנית:

09:00
ביקור וטעימות במשק עזיםמפגש עם המשתתפים במשק עיזים באזור חבל לכיש.

נפתח את היום בקבלת פנים מושקעת הכוללת: מבחר כריכים איכותיים, פלטת ירקות טריים, שתייה חמה וקרה.


לאחר קבלת הפנים נשמע את סיפורם המיוחד של מייסדי המשק.
אהבת עבודת האדמה שזרמה בעורקיהם , גרמה לבעל המשק לעזוב את עבודתו המרופדת בהייטק כדי להגשים את החלום המשפחתי - המשך המסורת החקלאית.
משק עזיםבמהלך הסיור נפגוש עדר עיזים איכותי מהזן "אלפיני", נכיר את הטכנולוגיה המתקדמת של מכון החליבה ממנו זורם החלב למחלבה החדישה. נלמד  אודות תהליך הכנת הגבינה, נעמיק את ידיעותינו אודות סגולותיו של חלב עיזים וכמובן נטעם מהגבינות והיוגורטים. חוויה ייחודית, נעימה וכמובן – מאוד טעימה.

  • משך זמן הפעילות - כשעה.

10:30
טיול אופנייםיציאה לטיול אופניים ורכבי גולף
איפה עוד תוכלו למצוא שדה חמניות בשיא פריחתו יחד עם שדות אבוקדו בשפע, בהמשך לחלוף על פני שדות אבטיחים, מטעי אפרסמונים שדות חומוס ושדות כותנה...?
אתם מוזמנים לצאת לסיור רכוב באופניים ורכבי גולף אל לב ליבה של ארץ הפלישתים המקראית. 
מסלול הטיול קליל ונח לרכיבה ועובד דרך נופי שדות חקלאיים מטופחים, מי מעיין תמנה הזורם כל ימות השנה, הגשר הטורקי וגולת הכותרת – תל מקנה, העיר עקרון הפלשתית העשירה בממצאים מרתקים בניהם עשרות בתי הבד ומפעל יצור שמן הזית הקדום.
המסלול מלווה בהדרכה מקומית.
  • משך זמן הפעילות- כשעתיים.

13:00יום כיף בבריכהכווווולם מוזמנים לקפוץ למים!!
את שעות היום החמות נעביר במים הצוננים. לרשות המשתתפים בריכה קיצית ומהנה טובלת בירוק. מסביב לבריכה מדשאות עם כסאות למנוחה, מגרשי משחק כדורעף וכדורגל, שירותים ומלתחות.
במהלך הבילוי בבריכה, אשת בידור מקצועית ואנרגטית, תפעיל את המשתתפים עם משחקי ילדות של פעם: חגיגה ארץ ישראלית לקבוצות בשילוב משחקים של פעם: חמור חדש, 3 מקלות, 1-2-3 דג מלוח, קפיצה בחבל ועוד.. כשברקע שירי ילדות של פעם.
ארוחת על האשבסוף חגיגת מורל בין הקבוצות בריקודי הורה, טנגו ויאללה בלאגן.... בהנחיה סוחפת ומרתקת.
  • במהלך השהות בבריכה, נכבד את המשתתפים עם: שתייה קלה, פירות העונה וקרטיבים מתוקים.
בשעות הצהריים, נציע למשתתפים ארוחה בסגנון BBQ ממזנונים, בישיבה מסביב לבריכה. בתפריט מגוון סוגי בשרים על האש, תוספות חמות, סלטים קיציים ועוד.


17:00  מגובשים ומלאי חוויות, ניסע חזרה הביתה ללילה של חלומות מתוקים smile

קבלו הצעת מחיר לפעילות


שם פרטי*
שם משפחה*
שם הארגון*
טלפון / נייד*
אי-מייל*
איזור מועדף בארץ*
כמות משתתפים (הערכה)*
תקציב למשתתף
משהו נוסף שחשוב שנדע?
מקור של לקוחות פוטנציאלים
לקוחות פוטנציאלים סטטוס