ימי כיף וגיבוש בצפון

אם בקשתם לעצור לרגע את מרוץ החיים, להפיג את המתח ולחוות ריגושים מסוג אחר, אנו מציעים לכם בדיוק את הפעילות המושלמת ! הרשו לניחוחות לחדור אל נפשכם, למרחבים העצומים לפתוח את לבבכם ולטעמים המשובחים לפנק לכם את החייך. תהנו...

 

בתוכנית:

10:30  מפגש עם המשתתפים ביקב בוטיק בדלתון- אנו מזמינים אתכם ליהנות מהטעמים הייחודיים של היינות וגבינות האיכות המופקים במקום ומגיעים הישר מהיקב ומהמחלבה למרכז המבקרים .

נפתח את היום, עם ארוחת בוקר אל מול נוף כרמים משכר.

11:30  בתום הארוחה, נסייר במרכז מבקרים- נצפה בסרטון המסביר על התהליכים השונים בייצור היין ובייצור הגבינות, נטעם גבינות ויין ולקינוח - נטעם גלידה מחלב עזים.

בהמשך, כוווולם מוזמנים לסדנת גבינות- הסדנה כוללת לימוד הפלא של מעבר מחלב עיזים לגבינת עיזים והסברים על עולם הגבינות, סוגי הגבינות וכו'. בהמשך, כל משתתף יכין בעצמו גבינת עזים ויתבלן אותה על פי טעמו האישי. ולסיום יטעם כל משתתף 4 סוגי גבינות עזים מעשה ידי המחלבה על מנת לבחון את פוטנציאל המקצועיות של הגבינה שהכין.

12:30  נפרד מהיקב וניסע לאגמון החולה.

13:00 אגמון החולה... גן עדן לציפורים ואנשים!                                                                             

פארק התיירות אגמון החולה נמצא בלבו של עמק החולה ונחשב לאחד מאתרי הצפרות החשובים בעולם , באתר נוכל לעקוב ולצפות בציפורים הנודדות, המחזרות ,המקננות ובבעלי החיים על פי עונות השנה. בלבו של האתר אגם קסום ובו ניתן לחוות את הטבע ללא מחיצות...

בהגעה, ייצאו המשתתפים לסיור מהנה ברכבי גולף בליווי מדריך- רכב חשמלי, שקט ולא מזהם. קיימים רכבים לזוג, ארבע או שישה אנשים.

15:00  נקנח את היום, עם ארוחת צהריים במסעדת בשרים בקריית שמונה-  המסעדה הינה מיני מוזיאון לתולדות הישוב העברי בצפון, עוד מימי הקמת המדינה ומסעדת בשרים אמתית. האווירה במקום שעוצב בקפידה תיקח אתכם למסע בזמן לתקופות שונות בקריית שמונה ותחבר אתכם להיסטוריה המקומית העשירה.

16:00  סיום משוער של הפעילות.

 

 

קבלו הצעת מחיר לפעילות


שם פרטי*
שם משפחה*
שם הארגון*
טלפון / נייד*
אי-מייל*
איזור מועדף בארץ*
כמות משתתפים (הערכה)*
תקציב למשתתף
משהו נוסף שחשוב שנדע?
מקור של לקוחות פוטנציאלים
לקוחות פוטנציאלים סטטוס