ימי כיף וגיבוש בצפון
חשבתם שאתם מכירים את זכרון יעקב? אנחנו מזמינים אותכם לגלות מחדש את המושבה המיוחדת שעל הכרמל דרך משחק "חפש את המטמון" מהנה, מגבש וטעים עם הרבה הפתעות ופינוקים. בנוסף, היום שלנו יכלול גם טיול קריר ורטוב בנקבת מים עתיקה וארוחות מצויינות בלוקיישנים מיוחדים.. 

בתוכנית:

09:15
ארוחת בוקר מפנקת עם נוף ליםמפגש עם המשתתפים באזור חדרה.
נפתח את היום עם ארוחת בוקר משובחת במבנה היסטורי על חוף הים חדרה על ראש מצוק כורכר במבנה באוהאוז יפהפה מסוף שנות השלושים. סביב שולחנות המשקיפים לנוף המרהיב של מפרץ בנימין, תוגש ארוחה עשירה וטעימה..

11:00
נצא לסיור באתר ארכיאולוגי מיוחד במינו. נצעד בתוך נקבת מים עתיקה שהיא חלק ממערכת המים הקדומה והתת-קרקעית נקבת מים עתיקההמובילה לקיסריה. מדובר למעשה חלק ממפעל מים שהוביל מים לקיסריה בתקופה הרומית-ביזנטית כל זאת בכדי לתת מענה לצורך במי שתייה ובמים לחקלאות, כתוצאה מגידול משמעותי באוכלוסיית העיר קיסריה. (יש להצטייד בפנסים, בגדים ונעליים להליכה בתוך המים, גובה המים כ- 50 סמ').
  • משך זמן הטיול - כשעה.

12:30בתום הטיול, ניסע אל טוסקנה הישראלית, הלא היא זכרון יעקב...
זכרון יעקב"סודות המושבה"- משחק גיבוש דינמי בזכרון יעקב
נתחלק למספר צוותים. לכל צוות נמנה ראש צוות דינמי ואהוב שינהיג את צוותו בסמטאות המושבה. כל צוות יקבל לוח משחק ובו 12 משימות מאתגרות בניהן: משימת בונוס טעימה, משימת צ'ופר שתזניק לכם את הניקוד, משימה רומנטית על ספסל האוהבים ועוד...
המשחק קצוב בזמן, לכל משימה ניקוד המופיע על לוח המשחק. אסטרטגיה נכונה ושיתוף פעולה יובילו לזכייה במשחק ובפרס מרענן לצוות הזוכה.

המשחק כולו מלווה ע"י מורת דרך תושבת המקום שנמצאת בקשר שוטף עם כל הצוותים בווטסאפ, מעדכנת בהתקדמות הצוותים, מעודדת, מחלקת רמזים וכמובן – עוקבת אחר ביצוע כל המשימות ע"י כל המשתתפים.

במהלך המשחק הצוותים עוברים לאורך האתרים ההיסטוריים של המושבה ואתרים מחוץ למרכז המושבה. המשחק כולל שלל טעימות וצ'ופרים בתחנות השונות.
בתום המשחק, נתכנס , נסכם את הניקוד ונכריז על הצוות הזוכה !!
  • משך זמן הפעילות - כשעתיים. 
 
14:30ארוחת צהריים במסעדה ציוריתנקנח את היום עם ארוחת צהריים משובחת במסעדה מיוחדת המוקמת במתחם היסטורי משוחזר ומשומר משנת 1885, מדהים ומרגש ביופיו. המסעדה מגישה אוכל ישראלי, מרגש ומפתיע. ניתן גם לאכול בחצר הפתוחה, בהתאם למזג האוויר.
בתום הארוחה, ניתן להציע זמן לבילוי חופשי במדרחוב.

16:00  מגובשים ומלאי חוויות, ניסע חזרה הביתה ללילה של חלומות מתוקים cool

קבלו הצעת מחיר לפעילות


שם פרטי*
שם משפחה*
שם הארגון*
טלפון / נייד*
אי-מייל*
איזור מועדף בארץ*
כמות משתתפים (הערכה)*
תקציב למשתתף
משהו נוסף שחשוב שנדע?
מקור של לקוחות פוטנציאלים
לקוחות פוטנציאלים סטטוס